Dzień Budowlańca

by

Kategoria Aktualności

Opublikowano 3 grudnia 2018

10 listopada na strzelnice Sportową Bractwa Strzeleckiego przybyli przedstawiciele branży budowlanej aby strzelecko świętować Dzień Budowlańca. W zawodach udział wzięło 28 zawodników reprezentujących takie firmy jak M&W Brukarstwo, Art- Bruk, X-BUD, Jarosz i MERKURY. Każdy z zawodników strzelał z karabinka sportowego i pneumatycznego. Do klasyfikacji indywidualnej liczona była suma uzyskanych punktów w obydwu strzelaniach. Do klasyfikacji drużynowej wliczane były indywidualne wyniki czterech najlepszych zawodników z danej firmy. Klasyfikacje indywidualną z wynikiem 328 pkt. wygrał Krzysztof Poremba ( X-BUD ) tuż za nim z tą samą ilością po 324 pkt. sklasyfikowani zostali Dariusz Poremba (M&W Brukarstwo ) i Michał Ilczyński ( MERKURY ). Drużynowo zwyciężyli zawodnicy M&W Brukarstwo ( M. Morawiec, D.Poremba, A.Komar i B. Żełudkowski ). Następne miejsca zajęli zawodnicy X-BUD ( K. Poremba , J. Poremba , T.Poremba i A. Skrzypczak ) i firmy MERKURY ( M. Ilczyński, R. Wilisowski , A. Żurakowski i D. Drobnicki ). Puchary dla zwycięzców oraz okolicznościowe koszulki dla każdego z uczestników zawodów ufundowała Firma MERKURY.