Organizacja imprez


Realizując swoje cele statutowe Bractwo Strzeleckie w Głogówku organizuje szereg imprez propagujących sporty strzeleckie.

Oferta skierowana jest do wszystkich zainteresowanych bez względu na wiek, zawód oraz stopień strzeleckiego wtajemniczenia. Oczywiście główny kierunek działań to doskonalenie umiejętności strzeleckich członków Bractwa poprzez systematyczne organizowanie rozgrywanych w cyklu rocznym zawodów Grand Prix ( kula, pneumatyk oraz czarny proch ) , zawodów „O Puchar Prezesa” oraz najważniejszych zawodów w roku – Strzelenia Królewskiego.

Cyklicznie prowadzone są otwarte zawody dla osób niezrzeszonych takie jak : PUCHAR HOTELU SALVE ( od 2000 r. ) , PUCHAR ZAKŁADÓW PRACY ( od 2001 r. ) , ZAWODY RODZINNE, DZIEŃ BUDOWLAŃCA , zawody z okazji Dnia Dziecka i wiele innych. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu lokalnych zakładów pracy na organizację czasu wolnego pracowników z uwzględnieniem rywalizacji sportowej organizujemy zawody strzeleckie dla zainteresowanych firm. W programie zawodów oprócz biesiady strzeleckiej przy grillu lub w razie potrzeb cateringu odbywają się zawody strzeleckie. Pracownicy rywalizują indywidualnie i zespołowo ( np. działami ) strzelając z broni kulowej na dystansie 50 m lub/i broni pneumatycznej 10m. Każde zawody mają swój Regulamin zawodów gdzie indywidualnie z zainteresowaną stroną ustala się się zasady rywalizacji , sposób wyłaniania zwycięzców oraz sposób nagradzania najlepszych zawodników. Z takie formy spędzania wolnego czasu na Strzelnicy Sportowej w Głogówku skorzystały już firmy FILPLAST , DREWNIAK , VTO DEKOR , CANDELA z Głogówka, BIS I PRO VENT z Krapkowic oraz wiele innych. W zależności od potrzeb i wymogów organizujemy firmom całą imprezę począwszy od udostępnienia Strzelnicy wraz z profesjonalną obsługą poprzez puchary, medale dyplomy, catering i wszystkie inne rzeczy które jesteśmy w stanie przygotować.