Zakończenie sezonu strzeleckiego

by

Kategoria Aktualności

Opublikowano 6 marca 2018


Grudzień to czas podsumowań mijającego roku. Dla Bractwa Strzeleckiego w Głogówku rok 2017 należał do bardzo udanych. Zorganizowano ponad 50 imprez strzeleckich w których wzięło udział około 1500 zawodników. Na strzelnicy sportowej odbyły się zawody strzeleckie rangi wojewódzkiej takie jak „Sprawni jak żołnierze”, „O srebrny muszkiet”, Mistrzostwa LOK w strzelectwie sportowym amatorów, Wojewódzkie zawody strzeleckie „Strzelania Rodzinne” . Bractwo Strzeleckie zorganizowało Mistrzostwa Polski w AIR BENCHREŚCIE. Działalność strzelecką Bractwa podsumowano w dniach 11-12 listopada. W trakcie szkolenia trenerów , sędziów i instruktorów zorganizowanego w Strzelcach Opolskich omówiono działalność naszego stowarzyszenia w mijającym roku. najbardziej zaangażowanym społecznikom wręczono drobne upominki. Najbardziej zapracowanym społecznikiem Bractwa w 2017 r. został Brat Roman Baran .

Z kronikarskiego obowiązku należy podać zwycięzców ostatnich w 2017 roku zawodów strzeleckich zorganizowanych na Strzelnicy Sportowej w Głogówku.

W Strzelaniu Mikołajkowym zorganizowanym w dniu 9 grudnia najlepsze wyniki uzyskali :
w grupie najmłodszych Wiktor Szyjka, Antek Grabuńczyk i Kordian Litwora, szkoły podstawowe – Miłosz farasiewicz, Grzegorz Wielgan i Kacper Tomasiak. W grupie gimnazjalistów Patrycja Gaida, Oliwier Woźniak i Sergiusz Woźniak.

W dniu 16 grudnia uczciliśmy „Abrahama” naszego Brata Alfreda Morawca. Wraz z życzeniami następnych 50 lat zdrowia podarowaliśmy mu odrestaurowany rower aby łatwo mógł sie przemieszczać po bezdrożach jego firmy.

W dniu 29 grudnia odbyły się zawody strzeleckie na zakończenie sezonu. Zgodnie z tradycją ostatni strzał w kończącym się 2017 roku oddał Prezes Bractwa Janusz Szkodziński.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *