Zawody strzeleckie z okazji Dnia Dziecka

by

Kategoria Aktualności,Galeria

Opublikowano 2 czerwca 2016

29 maja na Strzelnicy Sportowej odbył się piknik strzelecki dla dzieci z okazji Dnia Dziecka. Zawody od lat przygotowuje opiekun sekcji strzeleckiej najmłodszych Jan Łobos. On też pełni w tym dniu funkcję sędziego głównego zawodów. Wspólnie z Prezesem Bractwa Januszem Szkodzińskim przeprowadzili w tym dniu strzelania pneumatyczne dla najmłodszych. Dla zwycięzców były puchary, dyplomy i medale ufundowane przez głogóweckie Bractwo oraz wiele nagród rzeczowych które Jan Łobos pozyskał od  sponsorów tych zawodów. W grupie najmłodszych zwyciężyli Tomek Pawliczek 96 pkt, II miejsce zajął Wojtek Karel 86 pkt. natomiast III miejsce zajął Piotr Schipp 70 pkt. W drugiej grupie starszych uczniów szkół podstawowych ( klasy 4-6 ) zwyciężyli Filip Poremba 95 pkt, który po dogrywce pokonał Marka Pawliczka 95 pkt. III miejsce zajęła Wirginia Gornig 90 pkt. W gronie gimnazjalistów I miejsce wystrzelała Emilia Farasiewicz 91 pkt. II miejsce zajęła Gabriela Kwiatkowska 89 pkt. III miejsce zajął Oliwer Rum 84 pkt.