Strzelanie Królewskie Okręgu Śląskiego

by

Kategoria Aktualności,Galeria

Opublikowano 20 września 2015

W dniu 20 września 2015 r. skromna reprezentacja Bractwa wzięła udział w zawodach strzeleckich Okręgu Śląskiego zorganizowanych w Żorach . Nasi Bracia po raz kolejny udowodnili, że zgodnie z zawołaniem brackim „Ćwicz oko i dłonie w ojczyzny obronie” jak się ćwiczy to są wyniki. W strzelaniu o tytuł Króla Królów Okręgu do ścisłego finału zakwalifikowali się Sławomir Lorenc i ustępujący z urzędu – fundator okolicznościowej tarczy Roman Baran. W finale klasę pokazał Sławomir Lorenc który zajął pierwsze miejsce i uzyskał tytuł Króla Królów A.D 2015. Tuż za nim uplasował się broniący tytułu Roman Baran. uzyskał tytuł Marszałka Prawego. W ten oto sposób , ku niezadowoleniu wielu braci z zaprzyjaźnionych bractw Puchar Królewski na następny rok zawędrował do Głogówka. Brat Sławomir Lorenc zajął także trzecie miejsce w strzelaniu charytatywnym. W tym dniu młodzież pokazała kto rządzi na strzelaniach. Duży sukces odniósł brat młodzieżowiec Mateusz Sztander, który w walce z koalicją bractw śląskich zajął II miejsce i tytuł Marszałka Prawego w strzelaniu o tytuł Króla Młodzieżowego Okręgu Śląskiego.